ÖVRIGT / Leksaker / Spel 9255002
*
nr 925 5002
Spel
1950-tal, Perma (Slalom & Trafik)
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:14:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 14:47:37
1
350 kr
27/8 21:48:42
2
350 kr
27/8 21:48:55
2
400 kr
16/10 20:25:51
3
500 kr
1/11 21:31:53
4
700 kr
10/11 17:31:11
5
700 kr
10/11 17:31:11
4
700 kr (Budbetjänt)
10/11 17:31:19
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spel perma slalom & trafik leksaker
-
7212 Docka
modell äldre, sjöman, 2RMS Queen Elisabeth". Höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:41
-
7216 Leksaksbilar
2 st, Schuco & DUX, "Schuco Varianto-Limo 3041, en..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48
*
Spel
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5002
Spel
1950-tal, Perma (Slalom & Trafik)
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/8 14:47:37 | 1 | 350 kr |
| 27/8 21:48:42 | 2 | 350 kr |
| 27/8 21:48:55 | 2 | 400 kr |
| 16/10 20:25:51 | 3 | 500 kr |
| 1/11 21:31:53 | 4 | 700 kr |
| 10/11 17:31:11 | 5 | 700 kr |
| 10/11 17:31:11 | 4 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 10/11 17:31:19 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spel perma slalom & trafik leksaker
-
7212 Docka
modell äldre, sjöman, 2RMS Queen Elisabeth". Höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:41 -
7216 Leksaksbilar
2 st, Schuco & DUX, "Schuco Varianto-Limo 3041, en..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48



